THN 15-2413WI
TRACO PowerTRACO Power
THN 15-2413WI Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: THN 15-2413WI
Gamintojas / Gamintojas: TRACO Power
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 15V
Duomenų lapai: THN 15-2413WI.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
THN 15-2413WI specifikacijos
Dalies numeris THN 15-2413WI Gamintojas TRACO Power
apibūdinimas DC DC CONVERTER 15V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 3838 pcs Duomenų lapas THN 15-2413WI.pdf
Įtampa - 4 išėjimas - Įtampa - 3 rezultatas -
Įtampa - 2 išėjimas - Įtampa - išėjimas 1 15V
Įtampa - izoliacija 1.6kV Įtampa - įėjimas (min.) 9V
Įtampa - įėjimas (maks.) 36V Įveskite Isolated Module
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 1.00" L x 1.00" W x 0.39" H (25.4mm x 25.4mm x 9.9mm)
Serija THN 15WI Galia (vatais) 15W
Paketas / dėžutė 6-DIP Module Kiti vardai 1951-2291
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (With Derating) Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable
funkcijos Remote On/Off, OVP, SCP Efektyvumas 87%
Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 1A 9V - 36V Input Dabartinis - išvestis (maks.) 1A