THN 15-2412WI
TRACO PowerTRACO Power
TRACO Power
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: THN 15-2412WI
Gamintojas / Gamintojas: TRACO Power
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 12V
Duomenų lapai: THN 15-2412WI.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
THN 15-2412WI specifikacijos
Dalies numeris THN 15-2412WI Gamintojas TRACO Power
apibūdinimas DC DC CONVERTER 12V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 3889 pcs Duomenų lapas THN 15-2412WI.pdf
Įtampa - 4 išėjimas - Įtampa - 3 rezultatas -
Įtampa - 2 išėjimas - Įtampa - išėjimas 1 12V
Įtampa - izoliacija 1.6kV Įtampa - įėjimas (min.) 9V
Įtampa - įėjimas (maks.) 36V Įveskite Isolated Module
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 1.00" L x 1.00" W x 0.39" H (25.4mm x 25.4mm x 9.9mm)
Serija THN 15WI Galia (vatais) 16W
Paketas / dėžutė 6-DIP Module Kiti vardai 1951-2580
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (With Derating) Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable
funkcijos Remote On/Off, OVP, SCP Efektyvumas 87%
Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 1.3A 9V - 36V Input Dabartinis - išvestis (maks.) 1.3A
Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
THN 15-2412WIR
THN 15-2412WIR
Gamintojai: TRACO Power
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 12V
Sandelyje: 2642 pcs
parsisiųsti: THN 15-2412WIR.pdf
RFQ
THN 15-2415WI
THN 15-2415WI
Gamintojai: TRACO Power
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 24V 15W
Sandelyje: 2913 pcs
parsisiųsti: THN 15-2415WI.pdf
RFQ
THN 15-2412
THN 15-2412
parsisiųsti: THN 15-2412.pdf
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 5V
parsisiųsti: THN 15-2411WI.pdf
parsisiųsti: THN 15-2415.pdf
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 15V