ZWS150BAF-15/R
TDK-Lambda Americas, Inc.TDK-Lambda Americas, Inc.
ZWS150BAF-15/R Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ZWS150BAF-15/R
Gamintojas / Gamintojas: TDK-Lambda Americas, Inc.
Prekės aprašymas AC/DC CONVERTER 15V 150W
Duomenų lapai: 1.ZWS150BAF-15/R.pdf2.ZWS150BAF-15/R.pdf3.ZWS150BAF-15/R.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 960 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 960 pcs
  • Pranešimas
ZWS150BAF-15/R specifikacijos
Dalies numeris ZWS150BAF-15/R Gamintojas TDK-Lambda Americas, Inc.
apibūdinimas AC/DC CONVERTER 15V 150W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 960 pcs Duomenų lapas 1.ZWS150BAF-15/R.pdf2.ZWS150BAF-15/R.pdf3.ZWS150BAF-15/R.pdf
Įtampa - 4 išėjimas - Įtampa - 3 rezultatas -
Įtampa - 2 išėjimas - Įtampa - išėjimas 1 15V
Įtampa - izoliacija 3kV Įtampa - įėjimas 85 ~ 265 VAC
Įveskite Open Frame Dydis / Matmenys 6.30" L x 2.95" W x 1.46" H (160.0mm x 75.0mm x 37.0mm)
Serija ZWS150BAF Galia (vatais) 150W
Kiti vardai ZWS150BAF-15R
ZWS150BAF15-R
ZWS150BAF15/R
Darbinė temperatūra -10°C ~ 70°C (With Derating)
Išėjimų skaičius 1 Montavimo tipas Chassis Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Būtiniausia minimali apkrova -
Išsamus aprašymas Open Frame AC DC Converter 1 Output 15V 10A 85 ~ 265 VAC Input Dabartinis - išvestis (maks.) 10A