ZWS150BAF-12/R
TDK-Lambda Americas, Inc.TDK-Lambda Americas, Inc.
ZWS150BAF-12/R Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ZWS150BAF-12/R
Gamintojas / Gamintojas: TDK-Lambda Americas, Inc.
Prekės aprašymas AC/DC CONVERTER 12V 150W
Duomenų lapai: 1.ZWS150BAF-12/R.pdf2.ZWS150BAF-12/R.pdf3.ZWS150BAF-12/R.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 880 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 880 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
ZWS150BAF-12/R specifikacijos
Dalies numeris ZWS150BAF-12/R Gamintojas TDK-Lambda Americas, Inc.
apibūdinimas AC/DC CONVERTER 12V 150W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 880 pcs Duomenų lapas 1.ZWS150BAF-12/R.pdf2.ZWS150BAF-12/R.pdf3.ZWS150BAF-12/R.pdf
Įtampa - 4 išėjimas - Įtampa - 3 rezultatas -
Įtampa - 2 išėjimas - Įtampa - išėjimas 1 12V
Įtampa - izoliacija 3kV Įtampa - įėjimas 85 ~ 265 VAC
Įveskite Open Frame Dydis / Matmenys 6.30" L x 2.95" W x 1.46" H (160.0mm x 75.0mm x 37.0mm)
Serija ZWS150BAF Galia (vatais) 150W
Kiti vardai ZWS150BAF-12R
ZWS150BAF12-R
ZWS150BAF12/R
Darbinė temperatūra -10°C ~ 70°C (With Derating)
Išėjimų skaičius 1 Montavimo tipas Chassis Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Būtiniausia minimali apkrova -
Išsamus aprašymas Open Frame AC DC Converter 1 Output 12V 12.5A 85 ~ 265 VAC Input Dabartinis - išvestis (maks.) 12.5A