RWS300B15/R
TDK-Lambda Americas, Inc.TDK-Lambda Americas, Inc.
RWS300B15/R Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RWS300B15/R
Gamintojas / Gamintojas: TDK-Lambda Americas, Inc.
Prekės aprašymas AC/DC CONVERTER 15V 300W
Duomenų lapai: 1.RWS300B15/R.pdf2.RWS300B15/R.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 788 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 788 pcs
  • Pranešimas
RWS300B15/R specifikacijos
Dalies numeris RWS300B15/R Gamintojas TDK-Lambda Americas, Inc.
apibūdinimas AC/DC CONVERTER 15V 300W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 788 pcs Duomenų lapas 1.RWS300B15/R.pdf2.RWS300B15/R.pdf
Įtampa - 4 išėjimas - Įtampa - 3 rezultatas -
Įtampa - 2 išėjimas - Įtampa - išėjimas 1 15V
Įtampa - izoliacija 3kV Įtampa - įėjimas 85 ~ 265 VAC
Įveskite Enclosed Dydis / Matmenys 6.70" L x 4.02" W x 1.61" H (170.0mm x 102.0mm x 41.0mm)
Serija RWS-B Galia (vatais) 300W
Darbinė temperatūra -10°C ~ 70°C (With Derating) Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Chassis Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Būtiniausia minimali apkrova - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 9 Weeks
Efektyvumas 84% Išsamus aprašymas Enclosed AC DC Converter 1 Output 15V 20A 85 ~ 265 VAC Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 20A Patvirtinimai CE
Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
RWS300B12
RWS300B12
Gamintojai: TDK-Lambda Americas, Inc.
apibūdinimas: AC/DC CONVERTER 12V 300W
Sandelyje: 878 pcs
parsisiųsti: RWS300B12.pdf
RFQ
RWS300B24/CO2
RWS300B24/CO2
apibūdinimas: AC/DC CONVERTER 24V 300W
Sandelyje: 883 pcs
parsisiųsti: RWS300B24/CO2.pdf
RFQ
RWS300B15
RWS300B15
apibūdinimas: AC/DC CONVERTER 15V 300W