RWS300B12/R
TDK-Lambda Americas, Inc.TDK-Lambda Americas, Inc.
RWS300B12/R Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RWS300B12/R
Gamintojas / Gamintojas: TDK-Lambda Americas, Inc.
Prekės aprašymas AC/DC CONVERTER 12V 300W
Duomenų lapai: 1.RWS300B12/R.pdf2.RWS300B12/R.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 748 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 748 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
RWS300B12/R specifikacijos
Dalies numeris RWS300B12/R Gamintojas TDK-Lambda Americas, Inc.
apibūdinimas AC/DC CONVERTER 12V 300W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 748 pcs Duomenų lapas 1.RWS300B12/R.pdf2.RWS300B12/R.pdf
Įtampa - 4 išėjimas - Įtampa - 3 rezultatas -
Įtampa - 2 išėjimas - Įtampa - išėjimas 1 12V
Įtampa - izoliacija 3kV Įtampa - įėjimas 85 ~ 265 VAC
Įveskite Enclosed Dydis / Matmenys 6.70" L x 4.02" W x 1.61" H (170.0mm x 102.0mm x 41.0mm)
Serija RWS-B Galia (vatais) 300W
Darbinė temperatūra -10°C ~ 70°C (With Derating) Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Chassis Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Būtiniausia minimali apkrova - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 9 Weeks
Efektyvumas 82% Išsamus aprašymas Enclosed AC DC Converter 1 Output 12V 25A 85 ~ 265 VAC Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 25A Patvirtinimai CE