RWS1000B36/R
TDK-Lambda Americas, Inc.TDK-Lambda Americas, Inc.
TDK-Lambda Americas, Inc.
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RWS1000B36/R
Gamintojas / Gamintojas: TDK-Lambda Americas, Inc.
Prekės aprašymas AC/DC CONVERTER 36V 1008W
Duomenų lapai: RWS1000B36/R.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 256 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 256 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
RWS1000B36/R specifikacijos
Dalies numeris RWS1000B36/R Gamintojas TDK-Lambda Americas, Inc.
apibūdinimas AC/DC CONVERTER 36V 1008W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 256 pcs Duomenų lapas RWS1000B36/R.pdf
Įtampa - 4 išėjimas - Įtampa - 3 rezultatas -
Įtampa - 2 išėjimas - Įtampa - išėjimas 1 36V
Įtampa - izoliacija 4kV Įtampa - įėjimas 85 ~ 265 VAC
Įveskite Enclosed Dydis / Matmenys 7.80" L x 5.00" W x 2.48" H (198.1mm x 127.0mm x 63.0mm)
Serija RWS1000B/ME Galia (vatais) 1008W
Darbinė temperatūra -20°C ~ 60°C (With Derating) Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Chassis Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Būtiniausia minimali apkrova - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 9 Weeks
Efektyvumas 88% Išsamus aprašymas Enclosed AC DC Converter 1 Output 36V 28A 85 ~ 265 VAC Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 28A Patvirtinimai CE
Programos Medical
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
RWS1000B48/FO
RWS1000B48/FO
Gamintojai: TDK-Lambda Americas, Inc.
apibūdinimas: AC/DC CONVERTER 48V 1008W
Sandelyje: 231 pcs
parsisiųsti: RWS1000B48/FO.pdf
RFQ
RWS1000B24/RFO
RWS1000B24/RFO
apibūdinimas: AC/DC CONVERTER 24V 1008W
Sandelyje: 237 pcs
parsisiųsti: RWS1000B24/RFO.pdf
RFQ
RWS1000B36/RFO
RWS1000B36/RFO
apibūdinimas: AC/DC CONVERTER 36V 1008W
Sandelyje: 254 pcs
parsisiųsti: RWS1000B36/RFO.pdf
RWS1000B24/S
RWS1000B24/S
Sandelyje: 273 pcs
parsisiųsti: RWS1000B24/S.pdf
RWS1000B36/FO
RWS1000B36/FO
Sandelyje: 235 pcs
parsisiųsti: RWS1000B36/FO.pdf
RWS1000B36
RWS1000B36