RWS1000B24/RFO
TDK-Lambda Americas, Inc.TDK-Lambda Americas, Inc.
TDK-Lambda Americas, Inc.
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RWS1000B24/RFO
Gamintojas / Gamintojas: TDK-Lambda Americas, Inc.
Prekės aprašymas AC/DC CONVERTER 24V 1008W
Duomenų lapai: RWS1000B24/RFO.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 237 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 237 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
RWS1000B24/RFO specifikacijos
Dalies numeris RWS1000B24/RFO Gamintojas TDK-Lambda Americas, Inc.
apibūdinimas AC/DC CONVERTER 24V 1008W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 237 pcs Duomenų lapas RWS1000B24/RFO.pdf
Įtampa - 4 išėjimas - Įtampa - 3 rezultatas -
Įtampa - 2 išėjimas - Įtampa - išėjimas 1 24V
Įtampa - izoliacija 4kV Įtampa - įėjimas 85 ~ 265 VAC
Įveskite Enclosed Dydis / Matmenys 7.80" L x 5.00" W x 2.48" H (198.1mm x 127.0mm x 63.0mm)
Serija RWS1000B/ME Galia (vatais) 1008W
Darbinė temperatūra -20°C ~ 60°C (With Derating) Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Chassis Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Būtiniausia minimali apkrova - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 9 Weeks
Efektyvumas 88% Išsamus aprašymas Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 42A 85 ~ 265 VAC Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 42A Patvirtinimai CE
Programos Medical
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
RWS1000B24/S
RWS1000B24/S
Gamintojai: TDK-Lambda Americas, Inc.
apibūdinimas: AC/DC CONVERTER 24V 1008W
Sandelyje: 273 pcs
parsisiųsti: RWS1000B24/S.pdf
RFQ
RWS1000B24/R
RWS1000B24/R