VLM13580T-R82M-D1
TDK CorporationTDK Corporation
VLM13580T-R82M-D1 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: VLM13580T-R82M-D1
Gamintojas / Gamintojas: TDK Corporation
Prekės aprašymas FIXED IND 820NH 12.6A 2 MOHM SMD
Duomenų lapai: VLM13580T-R82M-D1.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
400 pcs
  • Pranešimas
VLM13580T-R82M-D1 specifikacijos
Dalies numeris VLM13580T-R82M-D1 Gamintojas TDK Corporation
apibūdinimas FIXED IND 820NH 12.6A 2 MOHM SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 22894 pcs Duomenų lapas VLM13580T-R82M-D1.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±20%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.531" L x 0.480" W (13.50mm x 12.20mm)
Ekranavimas Shielded Serija VLM
Reitingai AEC-Q200 Q @ Freq -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Nonstandard
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga - branduolys Ferrite
Induktyvumo dažnumas - bandymas 100kHz Induktyvumas 820nH
Aukštis - sėdi (maks.) 0.327" (8.30mm) Dažnis - savarankiškas rezonansas -
Išsamus aprašymas 820nH Shielded Wirewound Inductor 12.6A 2 mOhm Max Nonstandard DC rezistorius (DCR) 2 mOhm Max
Dabartinis įvertinimas 12.6A Dabartinis - sodrumas 36A