VLM40E-48-T
ERP PowerERP Power
VLM40E-48-T Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: VLM40E-48-T
Gamintojas / Gamintojas: ERP Power
Prekės aprašymas LED DRVR CV AC/DC 48V 830MA
Duomenų lapai: VLM40E-48-T.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
VLM40E-48-T specifikacijos
Dalies numeris VLM40E-48-T Gamintojas ERP Power
apibūdinimas LED DRVR CV AC/DC 48V 830MA "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5158 pcs Duomenų lapas VLM40E-48-T.pdf
Įtampa - išvestis 48V Įtampa - įėjimas (min.) 120VAC
Įtampa - įėjimas (maks.) 277VAC Įveskite Constant Voltage
Topologija AC DC Converter Nutraukimo stilius Wire Leads
Dydis / Matmenys 5.12" L x 0.78" W x 0.78" H (130.0mm x 19.8mm x 19.8mm) Serija VLM40
Reitingai IP20 Galia (vatais) 40W
Kiti vardai 1800-1141
VLM40W-48-T
Darbinė temperatūra 90°C
Išėjimų skaičius 1 Montavimo tipas Chassis Mount
funkcijos - Efektyvumas 93%
Pritemdymas - Išsamus aprašymas 830mA 48V Constant Voltage LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
Dabartinis - išvestis (maks.) 830mA Patvirtinimai CB, CE, cULus, FCC