VLBU1007090T-R18L
TDK CorporationTDK Corporation
VLBU1007090T-R18L Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: VLBU1007090T-R18L
Gamintojas / Gamintojas: TDK Corporation
Prekės aprašymas FIX IND 180nH 70A 0.18MOHOM SMD
Duomenų lapai: VLBU1007090T-R18L.pdf
  • Pranešimas
VLBU1007090T-R18L specifikacijos
Dalies numeris VLBU1007090T-R18L Gamintojas TDK Corporation
apibūdinimas FIX IND 180nH 70A 0.18MOHOM SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 78669 pcs Duomenų lapas VLBU1007090T-R18L.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±15%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.394" L x 0.276" W (10.00mm x 7.00mm)
Kiti vardai 445-175282-2 Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - branduolys Ferrite Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 100kHz
Induktyvumas 180nH Aukštis - sėdi (maks.) 0.354" (9.00mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas - funkcijos -
Išsamus aprašymas 180nH Shielded Wirewound Inductor 70A 0.18 mOhm Nonstandard DC rezistorius (DCR) 0.18 mOhm
Dabartinis įvertinimas 70A Dabartinis - sodrumas 73A