VLBU1007090T-R10L
TDK CorporationTDK Corporation
VLBU1007090T-R10L Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: VLBU1007090T-R10L
Gamintojas / Gamintojas: TDK Corporation
Prekės aprašymas FIX IND 100nH 70A 0.18MOHOM SMD
Duomenų lapai: VLBU1007090T-R10L.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
400 pcs
800 pcs
  • Pranešimas
VLBU1007090T-R10L specifikacijos
Dalies numeris VLBU1007090T-R10L Gamintojas TDK Corporation
apibūdinimas FIX IND 100nH 70A 0.18MOHOM SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 68827 pcs Duomenų lapas VLBU1007090T-R10L.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±15%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.394" L x 0.276" W (10.00mm x 7.00mm)
Ekranavimas Shielded Serija VLBU
Reitingai - Q @ Freq -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Nonstandard
Kiti vardai 445-175279-2 Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - branduolys Ferrite Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 100kHz
Induktyvumas 100nH Aukštis - sėdi (maks.) 0.354" (9.00mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas - funkcijos -
Išsamus aprašymas 100nH Shielded Wirewound Inductor 70A 0.18 mOhm Nonstandard DC rezistorius (DCR) 0.18 mOhm
Dabartinis įvertinimas 70A Dabartinis - sodrumas 120A