SPM4012T-R47M-CA02
TDK CorporationTDK Corporation
TDK Corporation
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SPM4012T-R47M-CA02
Gamintojas / Gamintojas: TDK Corporation
Prekės aprašymas FIXED IND 470NH 5.6A 25.3 MOHM
Duomenų lapai: SPM4012T-R47M-CA02.pdf
  • Pranešimas
SPM4012T-R47M-CA02 specifikacijos
Dalies numeris SPM4012T-R47M-CA02 Gamintojas TDK Corporation
apibūdinimas FIXED IND 470NH 5.6A 25.3 MOHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 72039 pcs Duomenų lapas SPM4012T-R47M-CA02.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±20%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.173" L x 0.161" W (4.40mm x 4.10mm)
Ekranavimas Shielded Serija SPM
Reitingai - Q @ Freq -
Paketas / dėžutė Nonstandard Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount Medžiaga - branduolys Metal
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 100kHz
Induktyvumas 470nH Aukštis - sėdi (maks.) 0.047" (1.20mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas - funkcijos -
Išsamus aprašymas 470nH Shielded Wirewound Inductor 5.6A 25.3 mOhm Max Nonstandard DC rezistorius (DCR) 25.3 mOhm Max
Dabartinis įvertinimas 5.6A Dabartinis - sodrumas 6A
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
SPM4012T-R47M-LR
SPM4012T-R47M-LR
Gamintojai: TDK Corporation
apibūdinimas: FIXED IND 470NH 6.7A 17.6 MOHM
Sandelyje: 108739 pcs
parsisiųsti: SPM4012T-R47M-LR.pdf
RFQ
SPM4012T-R47M
SPM4012T-R47M
Gamintojai: TDK Corporation
apibūdinimas: FIXED IND 470NH 5.6A 25 MOHM SMD