SPM4012T-R47M-CA
TDK CorporationTDK Corporation
SPM4012T-R47M-CA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SPM4012T-R47M-CA
Gamintojas / Gamintojas: TDK Corporation
Prekės aprašymas FIXED IND 470NH 5.6A 25 MOHM SMD
Duomenų lapai: SPM4012T-R47M-CA.pdf
  • Pranešimas
SPM4012T-R47M-CA specifikacijos
Dalies numeris SPM4012T-R47M-CA Gamintojas TDK Corporation
apibūdinimas FIXED IND 470NH 5.6A 25 MOHM SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 79604 pcs Duomenų lapas SPM4012T-R47M-CA.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±20%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.173" L x 0.161" W (4.40mm x 4.10mm)
Ekranavimas Shielded Serija SPM-CA
Reitingai - Q @ Freq -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Nonstandard
Kiti vardai 445-172944-2 Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - branduolys Iron Powder "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Induktyvumo dažnumas - bandymas 100kHz Induktyvumas 470nH
Aukštis - sėdi (maks.) 0.047" (1.20mm) Dažnis - savarankiškas rezonansas -
Išsamus aprašymas 470nH Shielded Wirewound Inductor 5.6A 25 mOhm Max Nonstandard DC rezistorius (DCR) 25 mOhm Max
Dabartinis įvertinimas 5.6A Dabartinis - sodrumas 6A