NLCV32T-R22M-EFRD
TDK CorporationTDK Corporation
NLCV32T-R22M-EFRD Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: NLCV32T-R22M-EFRD
Gamintojas / Gamintojas: TDK Corporation
Prekės aprašymas FIXED IND 220NH 2.4A 32.4 MOHM
Duomenų lapai: NLCV32T-R22M-EFRD.pdf
  • Pranešimas
NLCV32T-R22M-EFRD specifikacijos
Dalies numeris NLCV32T-R22M-EFRD Gamintojas TDK Corporation
apibūdinimas FIXED IND 220NH 2.4A 32.4 MOHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 528181 pcs Duomenų lapas NLCV32T-R22M-EFRD.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±20%
Tiekėjo prietaisų paketas 1210 (3225 Metric) Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Ekranavimas Unshielded Serija NLCV-EFD
Reitingai AEC-Q200 Q @ Freq 10 @ 25.2MHz
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 1210 (3225 Metric)
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga - branduolys Ferrite
Induktyvumo dažnumas - bandymas 25.2MHz Induktyvumas 220nH
Aukštis - sėdi (maks.) 0.094" (2.40mm) Dažnis - savarankiškas rezonansas 400MHz
Išsamus aprašymas 220nH Unshielded Wirewound Inductor 2.4A 32.4 mOhm Max 1210 (3225 Metric) DC rezistorius (DCR) 32.4 mOhm Max
Dabartinis įvertinimas 2.4A Dabartinis - sodrumas -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
NLCV32T-R22M-EFR
NLCV32T-R22M-EFR
Gamintojai: TDK Corporation
apibūdinimas: FIXED IND 220NH 2.4A 32.4 MOHM