NLCV32T-R15M-PFRD
TDK CorporationTDK Corporation
NLCV32T-R15M-PFRD Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: NLCV32T-R15M-PFRD
Gamintojas / Gamintojas: TDK Corporation
Prekės aprašymas FIXED IND 150NH 2.6A 28.8 MOHM
Duomenų lapai: NLCV32T-R15M-PFRD.pdf
  • Pranešimas
NLCV32T-R15M-PFRD specifikacijos
Dalies numeris NLCV32T-R15M-PFRD Gamintojas TDK Corporation
apibūdinimas FIXED IND 150NH 2.6A 28.8 MOHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 554192 pcs Duomenų lapas NLCV32T-R15M-PFRD.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±20%
Tiekėjo prietaisų paketas 1210 (3225 Metric) Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Ekranavimas Unshielded Serija NLCV-PFD
Reitingai AEC-Q200 Q @ Freq 10 @ 25.2MHz
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 1210 (3225 Metric)
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga - branduolys Ferrite
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 25.2MHz
Induktyvumas 150nH Aukštis - sėdi (maks.) 0.094" (2.40mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas 500MHz Išsamus aprašymas 150nH Unshielded Wirewound Inductor 2.6A 28.8 mOhm Max 1210 (3225 Metric)
DC rezistorius (DCR) 28.8 mOhm Max Dabartinis įvertinimas 2.6A