NLCV25T-R22M-EFR
TDK CorporationTDK Corporation
NLCV25T-R22M-EFR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: NLCV25T-R22M-EFR
Gamintojas / Gamintojas: TDK Corporation
Prekės aprašymas FIXED IND 220NH 1.69A 60 MOHM
Duomenų lapai: NLCV25T-R22M-EFR.pdf
  • Pranešimas
NLCV25T-R22M-EFR specifikacijos
Dalies numeris NLCV25T-R22M-EFR Gamintojas TDK Corporation
apibūdinimas FIXED IND 220NH 1.69A 60 MOHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 805406 pcs Duomenų lapas NLCV25T-R22M-EFR.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±20%
Tiekėjo prietaisų paketas 1008 (2520 Metric) Dydis / Matmenys 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Ekranavimas Unshielded Serija NLCV-EF
Reitingai - Q @ Freq 5 @ 25.2MHz
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 1008 (2520 Metric)
Kiti vardai 445-17102-2
445-17102-ND
NLCV25T-R22M-EFR-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - branduolys Ferrite Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 14 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 25.2MHz
Induktyvumas 220nH Aukštis - sėdi (maks.) 0.075" (1.90mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas 400MHz Išsamus aprašymas 220nH Unshielded Wirewound Inductor 1.69A 60 mOhm Max 1008 (2520 Metric)
DC rezistorius (DCR) 60 mOhm Max Dabartinis įvertinimas 1.69A