NLCV25T-R15M-EFRD
TDK CorporationTDK Corporation
NLCV25T-R15M-EFRD Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: NLCV25T-R15M-EFRD
Gamintojas / Gamintojas: TDK Corporation
Prekės aprašymas FIXED IND 150NH 1.8A 52.8 MOHM
Duomenų lapai: NLCV25T-R15M-EFRD.pdf
  • Pranešimas
NLCV25T-R15M-EFRD specifikacijos
Dalies numeris NLCV25T-R15M-EFRD Gamintojas TDK Corporation
apibūdinimas FIXED IND 150NH 1.8A 52.8 MOHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 493142 pcs Duomenų lapas NLCV25T-R15M-EFRD.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±20%
Tiekėjo prietaisų paketas 1008 (2520 Metric) Dydis / Matmenys 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Ekranavimas Unshielded Serija NLCV-EFD
Reitingai AEC-Q200 Q @ Freq 5 @ 25.2MHz
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 1008 (2520 Metric)
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga - branduolys Ferrite
Induktyvumo dažnumas - bandymas 25.2MHz Induktyvumas 150nH
Aukštis - sėdi (maks.) 0.075" (1.90mm) Dažnis - savarankiškas rezonansas 500MHz
Išsamus aprašymas 150nH Unshielded Wirewound Inductor 1.8A 52.8 mOhm Max 1008 (2520 Metric) DC rezistorius (DCR) 52.8 mOhm Max
Dabartinis įvertinimas 1.8A Dabartinis - sodrumas -