MLF2012C270M
TDK CorporationTDK Corporation
MLF2012C270M Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MLF2012C270M
Gamintojas / Gamintojas: TDK Corporation
Prekės aprašymas FIXED IND 27UH 5MA 1 OHM SMD
Duomenų lapai: MLF2012C270M.pdf
  • Pranešimas
MLF2012C270M specifikacijos
Dalies numeris MLF2012C270M Gamintojas TDK Corporation
apibūdinimas FIXED IND 27UH 5MA 1 OHM SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1540017 pcs Duomenų lapas MLF2012C270M.pdf
Įveskite Multilayer Tolerancija ±20%
Tiekėjo prietaisų paketas 0805 (2012 Metric) Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Ekranavimas Shielded Serija MLF
Reitingai - Q @ Freq 30 @ 1MHz
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric)
Kiti vardai 445-8979-2
MLF2012C270M-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - branduolys Ferrite Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 1MHz
Induktyvumas 27µH Aukštis - sėdi (maks.) 0.057" (1.45mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas 17MHz Išsamus aprašymas 27µH Shielded Multilayer Inductor 5mA 1 Ohm Max 0805 (2012 Metric)
DC rezistorius (DCR) 1 Ohm Max Dabartinis įvertinimas 5mA
Dabartinis - sodrumas -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MLF2012C270MT
MLF2012C270MT
Gamintojai: TDK Corporation
apibūdinimas: FIXED IND 27UH 5MA 1 OHM SMD
Sandelyje: 952174 pcs
parsisiųsti: MLF2012C270MT.pdf
RFQ
MLF2012C220MT000
MLF2012C220MT000
Gamintojai: TDK Corporation
apibūdinimas: FIXED IND 22UH 5MA 900 MOHM SMD
Sandelyje: 924052 pcs
parsisiųsti: MLF2012C220MT000.pdf
RFQ
MLF2012C270KTD25
MLF2012C270KTD25
parsisiųsti: MLF2012C270KTD25.pdf
MLF2012C270MT000
MLF2012C270MT000