MLF2012C220M
TDK CorporationTDK Corporation
MLF2012C220M Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MLF2012C220M
Gamintojas / Gamintojas: TDK Corporation
Prekės aprašymas FIXED IND 22UH 5MA 900 MOHM SMD
Duomenų lapai: MLF2012C220M.pdf
  • Pranešimas
MLF2012C220M specifikacijos
Dalies numeris MLF2012C220M Gamintojas TDK Corporation
apibūdinimas FIXED IND 22UH 5MA 900 MOHM SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1461925 pcs Duomenų lapas MLF2012C220M.pdf
Įveskite Multilayer Tolerancija ±20%
Tiekėjo prietaisų paketas 0805 (2012 Metric) Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Ekranavimas Shielded Serija MLF
Reitingai - Q @ Freq 30 @ 1MHz
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric)
Kiti vardai 445-8978-2
MLF2012C220M-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - branduolys Ferrite Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 1MHz
Induktyvumas 22µH Aukštis - sėdi (maks.) 0.057" (1.45mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas 18MHz Išsamus aprašymas 22µH Shielded Multilayer Inductor 5mA 900 mOhm Max 0805 (2012 Metric)
DC rezistorius (DCR) 900 mOhm Max Dabartinis įvertinimas 5mA