CK45-R3FD681K-NRA
TDK CorporationTDK Corporation
CK45-R3FD681K-NRA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CK45-R3FD681K-NRA
Gamintojas / Gamintojas: TDK Corporation
Prekės aprašymas CAP CER 680PF 3KV RADIAL
Duomenų lapai: 1.CK45-R3FD681K-NRA.pdf2.CK45-R3FD681K-NRA.pdf3.CK45-R3FD681K-NRA.pdf
  • Pranešimas
CK45-R3FD681K-NRA specifikacijos
Dalies numeris CK45-R3FD681K-NRA Gamintojas TDK Corporation
apibūdinimas CAP CER 680PF 3KV RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Įtampos įvertinimas - AC - Įtampa - Įvertinta 3000V (3kV)
Tolerancija 680pF Storis (maks.) R
Paviršiaus kalno žemės dydis 0.295" (7.50mm) Dydis / Matmenys 0.413" Dia (10.50mm)
Serija CK45-RR RoHS statusas Bulk
Srauto srovė - žemas dažnis General Purpose Reitingai -
Polarizacija Radial, Disc Kiti vardai CK45R3FD681KNRA
Darbinė temperatūra -25°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks
Gamintojo kodas CK45-R3FD681K-NRA Švino stilius -
Aukštis - sėdi (maks.) 0.571" (14.50mm) funkcijos High Voltage, Low Dissipation Factor
Gedimo greitis Straight Išplėstas aprašymas 680pF ±10% 3000V (3kV) Ceramic Capacitor R Radial, Disc
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±10% apibūdinimas CAP CER 680PF 3KV RADIAL