CK45-R3FD471K-VRA
TDK CorporationTDK Corporation
TDK Corporation
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CK45-R3FD471K-VRA
Gamintojas / Gamintojas: TDK Corporation
Prekės aprašymas CAP CER 470PF 3KV RADIAL
Duomenų lapai: 1.CK45-R3FD471K-VRA.pdf2.CK45-R3FD471K-VRA.pdf
  • Pranešimas
CK45-R3FD471K-VRA specifikacijos
Dalies numeris CK45-R3FD471K-VRA Gamintojas TDK Corporation
apibūdinimas CAP CER 470PF 3KV RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 421649 pcs Duomenų lapas 1.CK45-R3FD471K-VRA.pdf2.CK45-R3FD471K-VRA.pdf
Įtampa - Įvertinta 3000V (3kV) Tolerancija ±10%
Storis (maks.) - Temperatūros koeficientas R
Dydis / Matmenys 0.374" Dia (9.50mm) Serija CK45-RR
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Disc Darbinė temperatūra -25°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks Švino stilius Formed Leads - Kinked
"Lead Spacing" 0.295" (7.50mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.532" (13.50mm) funkcijos High Voltage, Low Dissipation Factor
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 470pF ±10% 3000V (3kV) Ceramic Capacitor R Radial, Disc
Talpa 470pF Programos General Purpose