CK45-R3AD102K-GRA
TDK CorporationTDK Corporation
CK45-R3AD102K-GRA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CK45-R3AD102K-GRA
Gamintojas / Gamintojas: TDK Corporation
Prekės aprašymas CAP CER 1000PF 1KV RADIAL
Duomenų lapai: 1.CK45-R3AD102K-GRA.pdf2.CK45-R3AD102K-GRA.pdf3.CK45-R3AD102K-GRA.pdf
  • Pranešimas
CK45-R3AD102K-GRA specifikacijos
Dalies numeris CK45-R3AD102K-GRA Gamintojas TDK Corporation
apibūdinimas CAP CER 1000PF 1KV RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Įtampa - Įvertinta 1000V (1kV) Tolerancija ±10%
Storis (maks.) - Temperatūros koeficientas R
Dydis / Matmenys 0.354" Dia (9.00mm) Serija CK45-RR
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Disc Kiti vardai CK45R3AD102KGRA
Darbinė temperatūra -25°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks
Švino stilius Straight "Lead Spacing" 0.197" (5.00mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.512" (13.00mm)
funkcijos High Voltage, Low Dissipation Factor Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 1000pF ±10% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor R Radial, Disc Talpa 1000pF