CK45-R3AD101K-NRA
CK45-R3AD101K-NRA
Gamintojai: TDK Corporation
apibūdinimas: CAP CER 100PF 1KV RADIAL
Sandelyje: 739801 pcs
parsisiųsti: CK45-R3AD101K-NRA.pdf
RFQ
CK45-R3AD102K-GRA
CK45-R3AD102K-GRA
Gamintojai: TDK Corporation
apibūdinimas: CAP CER 1000PF 1KV RADIAL
Sandelyje: 504957 pcs
parsisiųsti: CK45-R3AD102K-GRA.pdf
RFQ
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus