RP2012T-2R7-F
SusumuSusumu
RP2012T-2R7-F Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RP2012T-2R7-F
Gamintojas / Gamintojas: Susumu
Prekės aprašymas RES SMD 2.7 OHM 1% 1/3W 0805
Duomenų lapai: 1.RP2012T-2R7-F.pdf2.RP2012T-2R7-F.pdf
  • Pranešimas
RP2012T-2R7-F specifikacijos
Dalies numeris RP2012T-2R7-F Gamintojas Susumu
apibūdinimas RES SMD 2.7 OHM 1% 1/3W 0805 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5486 pcs Duomenų lapas 1.RP2012T-2R7-F.pdf2.RP2012T-2R7-F.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas 0/ +350ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 0805 Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serija RP Atsparumas 2.7 Ohms
Galia (vatais) 0.333W, 1/3W Pakuotė Original-Reel®
Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric) Kiti vardai RP2012T2R7F
RP20T2.7FDKR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Terminacijų skaičius 2
Aukštis - sėdi (maks.) 0.020" (0.50mm) funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 2.7 Ohms ±1% 0.333W, 1/3W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Metal Film