RP2012T-2R2-J
SusumuSusumu
RP2012T-2R2-J Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RP2012T-2R2-J
Gamintojas / Gamintojas: Susumu
Prekės aprašymas RES SMD 2.2 OHM 5% 1/3W 0805
Duomenų lapai: 1.RP2012T-2R2-J.pdf2.RP2012T-2R2-J.pdf
  • Pranešimas
RP2012T-2R2-J specifikacijos
Dalies numeris RP2012T-2R2-J Gamintojas Susumu
apibūdinimas RES SMD 2.2 OHM 5% 1/3W 0805 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5654 pcs Duomenų lapas 1.RP2012T-2R2-J.pdf2.RP2012T-2R2-J.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas 0/ +350ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 0805 Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serija RP Atsparumas 2.2 Ohms
Galia (vatais) 0.333W, 1/3W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.020" (0.50mm)
funkcijos - Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 2.2 Ohms ±5% 0.333W, 1/3W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Metal Film Kompozicija Metal Film