KRL3264-C-R056-F-T1
SusumuSusumu
KRL3264-C-R056-F-T1 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: KRL3264-C-R056-F-T1
Gamintojas / Gamintojas: Susumu
Prekės aprašymas RES 0.056 OHM 1% 1W 3264
Duomenų lapai: 1.KRL3264-C-R056-F-T1.pdf2.KRL3264-C-R056-F-T1.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
KRL3264-C-R056-F-T1 specifikacijos
Dalies numeris KRL3264-C-R056-F-T1 Gamintojas Susumu
apibūdinimas RES 0.056 OHM 1% 1W 3264 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 238002 pcs Duomenų lapas 1.KRL3264-C-R056-F-T1.pdf2.KRL3264-C-R056-F-T1.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±50ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 3264 Dydis / Matmenys 0.248" L x 0.122" W (6.30mm x 3.10mm)
Serija KRL Atsparumas 56 mOhms
Galia (vatais) 1W Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė 2512 (6432 Metric) Kiti vardai KRL32C.056CT
Darbinė temperatūra -55°C ~ 175°C Terminacijų skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 37 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.028" (0.70mm)
funkcijos Automotive AEC-Q200, Current Sense Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 56 mOhms ±1% 1W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense Metal Foil Kompozicija Metal Foil