KRL3264-C-R039-F-T1
SusumuSusumu
KRL3264-C-R039-F-T1 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: KRL3264-C-R039-F-T1
Gamintojas / Gamintojas: Susumu
Prekės aprašymas RES 0.039 OHM 1% 1W 3264
Duomenų lapai: 1.KRL3264-C-R039-F-T1.pdf2.KRL3264-C-R039-F-T1.pdf
  • Pranešimas
KRL3264-C-R039-F-T1 specifikacijos
Dalies numeris KRL3264-C-R039-F-T1 Gamintojas Susumu
apibūdinimas RES 0.039 OHM 1% 1W 3264 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 293717 pcs Duomenų lapas 1.KRL3264-C-R039-F-T1.pdf2.KRL3264-C-R039-F-T1.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±50ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 3264 Dydis / Matmenys 0.248" L x 0.122" W (6.30mm x 3.10mm)
Serija KRL Atsparumas 39 mOhms
Galia (vatais) 1W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 2512 (6432 Metric) Kiti vardai KRL32C.039TR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 175°C Terminacijų skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 37 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.028" (0.70mm)
funkcijos Automotive AEC-Q200, Current Sense Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 39 mOhms ±1% 1W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense Metal Foil Kompozicija Metal Foil