RCR664DNP-331K
Sumida CorporationSumida Corporation
Sumida Corporation
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RCR664DNP-331K
Gamintojas / Gamintojas: Sumida Corporation
Prekės aprašymas FIXED IND 330UH 250MA 1.69 OHM
Duomenų lapai: RCR664DNP-331K.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
  • Pranešimas
RCR664DNP-331K specifikacijos
Dalies numeris RCR664DNP-331K Gamintojas Sumida Corporation
apibūdinimas FIXED IND 330UH 250MA 1.69 OHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 134029 pcs Duomenų lapas RCR664DNP-331K.pdf
Įveskite - Tolerancija ±15%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.236" Dia (6.00mm)
Ekranavimas Shielded Serija RCR-664D
Reitingai - Q @ Freq -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Radial
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga - branduolys Ferrite
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 1kHz
Induktyvumas 330µH Aukštis - sėdi (maks.) 0.256" (6.50mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas - Išsamus aprašymas 330µH Shielded Inductor 250mA 1.69 Ohm Max Radial
DC rezistorius (DCR) 1.69 Ohm Max Dabartinis įvertinimas 250mA