RCR664DNP-220L
Sumida CorporationSumida Corporation
Sumida Corporation
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RCR664DNP-220L
Gamintojas / Gamintojas: Sumida Corporation
Prekės aprašymas FIXED IND 22UH 960MA 130 MOHM TH
Duomenų lapai: RCR664DNP-220L.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
  • Pranešimas
RCR664DNP-220L specifikacijos
Dalies numeris RCR664DNP-220L Gamintojas Sumida Corporation
apibūdinimas FIXED IND 22UH 960MA 130 MOHM TH "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 123098 pcs Duomenų lapas RCR664DNP-220L.pdf
Įveskite - Tolerancija ±15%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.236" Dia (6.00mm)
Ekranavimas Shielded Serija RCR-664D
Reitingai - Q @ Freq -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Radial
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga - branduolys Ferrite
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 2.52MHz
Induktyvumas 22µH Aukštis - sėdi (maks.) 0.256" (6.50mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas - Išsamus aprašymas 22µH Shielded Inductor 960mA 130 mOhm Max Radial
DC rezistorius (DCR) 130 mOhm Max Dabartinis įvertinimas 960mA