CLS62NP-151MC
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CLS62NP-151MC
Gamintojas / Gamintojas: Sumida Corporation
Prekės aprašymas FIXED IND 150UH 188MA 1.85 OHM
Duomenų lapai: CLS62NP-151MC.pdf
  • Pranešimas
CLS62NP-151MC specifikacijos
Dalies numeris CLS62NP-151MC Gamintojas Sumida Corporation
apibūdinimas FIXED IND 150UH 188MA 1.85 OHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 101038 pcs Duomenų lapas CLS62NP-151MC.pdf
Įveskite - Tolerancija -
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.268" L x 0.260" W (6.80mm x 6.60mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 1kHz
Induktyvumas 150µH Aukštis - sėdi (maks.) 0.098" (2.50mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas - Išsamus aprašymas 150µH Shielded Inductor 188mA 1.85 Ohm Max 4-SMD
DC rezistorius (DCR) 1.85 Ohm Max Dabartinis įvertinimas 188mA