CLS62NP-101MC
Sumida CorporationSumida Corporation
Sumida Corporation
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CLS62NP-101MC
Gamintojas / Gamintojas: Sumida Corporation
Prekės aprašymas FIXED IND 100UH 228MA 1.25 OHM
Duomenų lapai: CLS62NP-101MC.pdf
  • Pranešimas
CLS62NP-101MC specifikacijos
Dalies numeris CLS62NP-101MC Gamintojas Sumida Corporation
apibūdinimas FIXED IND 100UH 228MA 1.25 OHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 109156 pcs Duomenų lapas CLS62NP-101MC.pdf
Įveskite - Tolerancija -
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.268" L x 0.260" W (6.80mm x 6.60mm)
Ekranavimas Shielded Serija CLS62
Reitingai - Q @ Freq -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 4-SMD
Darbinė temperatūra - Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga - branduolys -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 1kHz
Induktyvumas 100µH Aukštis - sėdi (maks.) 0.098" (2.50mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas - Išsamus aprašymas 100µH Shielded Inductor 228mA 1.25 Ohm Max 4-SMD
DC rezistorius (DCR) 1.25 Ohm Max Dabartinis įvertinimas 228mA