CDEP63MENP-100MC
Sumida CorporationSumida Corporation
Sumida Corporation
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CDEP63MENP-100MC
Gamintojas / Gamintojas: Sumida Corporation
Prekės aprašymas FIXED IND 10UH 2.1A 113.8 MOHM
Duomenų lapai: CDEP63MENP-100MC.pdf
  • Pranešimas
CDEP63MENP-100MC specifikacijos
Dalies numeris CDEP63MENP-100MC Gamintojas Sumida Corporation
apibūdinimas FIXED IND 10UH 2.1A 113.8 MOHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4823 pcs Duomenų lapas CDEP63MENP-100MC.pdf
Įveskite - Tolerancija ±20%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.285" L x 0.268" W (7.25mm x 6.80mm)
Ekranavimas Shielded Serija CDEP
Reitingai - Q @ Freq -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Nonstandard
Kiti vardai 308-1556-2 Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - branduolys Iron Powder "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Induktyvumo dažnumas - bandymas 100kHz Induktyvumas 10µH
Aukštis - sėdi (maks.) 0.118" (3.00mm) Dažnis - savarankiškas rezonansas -
Išsamus aprašymas 10µH Shielded Inductor 2.1A 113.8 mOhm Max Nonstandard DC rezistorius (DCR) 113.8 mOhm Max
Dabartinis įvertinimas 2.1A Dabartinis - sodrumas 4.6A