CDEP149NP-3R0MC
Sumida CorporationSumida Corporation
Sumida Corporation
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CDEP149NP-3R0MC
Gamintojas / Gamintojas: Sumida Corporation
Prekės aprašymas FIXED IND 3UH 28A 2.3 MOHM SMD
Duomenų lapai: CDEP149NP-3R0MC.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
250 pcs
  • Pranešimas
CDEP149NP-3R0MC specifikacijos
Dalies numeris CDEP149NP-3R0MC Gamintojas Sumida Corporation
apibūdinimas FIXED IND 3UH 28A 2.3 MOHM SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 73858 pcs Duomenų lapas CDEP149NP-3R0MC.pdf
Įveskite - Tolerancija ±20%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.598" L x 0.598" W (15.20mm x 15.20mm)
Ekranavimas Shielded Serija CDEP149
Reitingai - Q @ Freq -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Nonstandard
Darbinė temperatūra -40°C ~ 100°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga - branduolys Ferrite
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 100kHz
Induktyvumas 3µH Aukštis - sėdi (maks.) 0.394" (10.00mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas - Išsamus aprašymas 3µH Shielded Inductor 28A 2.3 mOhm Max Nonstandard
DC rezistorius (DCR) 2.3 mOhm Max Dabartinis įvertinimas 28A
Dabartinis - sodrumas 12.4A