CDEP105MENP-3R3PC
Sumida CorporationSumida Corporation
Sumida Corporation
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CDEP105MENP-3R3PC
Gamintojas / Gamintojas: Sumida Corporation
Prekės aprašymas FIXED IND 3.3UH 6.5A 15.1 MOHM
Duomenų lapai: CDEP105MENP-3R3PC.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
CDEP105MENP-3R3PC specifikacijos
Dalies numeris CDEP105MENP-3R3PC Gamintojas Sumida Corporation
apibūdinimas FIXED IND 3.3UH 6.5A 15.1 MOHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 54653 pcs Duomenų lapas CDEP105MENP-3R3PC.pdf
Įveskite - Tolerancija ±25%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.433" L x 0.394" W (11.00mm x 10.00mm)
Ekranavimas Shielded Serija CDEP105ME
Reitingai - Q @ Freq -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Nonstandard
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga - branduolys Metal Composite
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 100kHz
Induktyvumas 3.3µH Aukštis - sėdi (maks.) 0.217" (5.50mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas - Išsamus aprašymas 3.3µH Shielded Inductor 6.5A 15.1 mOhm Max Nonstandard
DC rezistorius (DCR) 15.1 mOhm Max Dabartinis įvertinimas 6.5A
Dabartinis - sodrumas 12.8A