CDEP105MENP-1R2PC
Sumida CorporationSumida Corporation
Sumida Corporation
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CDEP105MENP-1R2PC
Gamintojas / Gamintojas: Sumida Corporation
Prekės aprašymas FIXED IND 1.2UH 13.5A 4.76 MOHM
Duomenų lapai: CDEP105MENP-1R2PC.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
CDEP105MENP-1R2PC specifikacijos
Dalies numeris CDEP105MENP-1R2PC Gamintojas Sumida Corporation
apibūdinimas FIXED IND 1.2UH 13.5A 4.76 MOHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 52239 pcs Duomenų lapas CDEP105MENP-1R2PC.pdf
Įveskite - Tolerancija ±25%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.433" L x 0.394" W (11.00mm x 10.00mm)
Ekranavimas Shielded Serija CDEP105ME
Reitingai - Q @ Freq -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Nonstandard
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga - branduolys Metal Composite
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 100kHz
Induktyvumas 1.2µH Aukštis - sėdi (maks.) 0.217" (5.50mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas - Išsamus aprašymas 1.2µH Shielded Inductor 13.5A 4.76 mOhm Max Nonstandard
DC rezistorius (DCR) 4.76 mOhm Max Dabartinis įvertinimas 13.5A
Dabartinis - sodrumas 21.2A