CD73NP-181KC
Sumida CorporationSumida Corporation
CD73NP-181KC Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CD73NP-181KC
Gamintojas / Gamintojas: Sumida Corporation
Prekės aprašymas FIXED IND 180UH 360MA 1.022 OHM
Duomenų lapai: CD73NP-181KC.pdf
  • Pranešimas
CD73NP-181KC specifikacijos
Dalies numeris CD73NP-181KC Gamintojas Sumida Corporation
apibūdinimas FIXED IND 180UH 360MA 1.022 OHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 130307 pcs Duomenų lapas CD73NP-181KC.pdf
Įveskite - Tolerancija ±10%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.307" L x 0.276" W (7.80mm x 7.00mm)
Darbinė temperatūra -30°C ~ 100°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga - branduolys Ferrite
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 1kHz
Induktyvumas 180µH Aukštis - sėdi (maks.) 0.157" (4.00mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas - Išsamus aprašymas 180µH Unshielded Inductor 360mA 1.022 Ohm Max Nonstandard
DC rezistorius (DCR) 1.022 Ohm Max Dabartinis įvertinimas 360mA