CD73NP-121KC
Sumida CorporationSumida Corporation
CD73NP-121KC Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CD73NP-121KC
Gamintojas / Gamintojas: Sumida Corporation
Prekės aprašymas FIXED IND 120UH 490MA 536 MOHM
Duomenų lapai: CD73NP-121KC.pdf
  • Pranešimas
CD73NP-121KC specifikacijos
Dalies numeris CD73NP-121KC Gamintojas Sumida Corporation
apibūdinimas FIXED IND 120UH 490MA 536 MOHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 147648 pcs Duomenų lapas CD73NP-121KC.pdf
Įveskite - Tolerancija ±10%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.307" L x 0.276" W (7.80mm x 7.00mm)
Ekranavimas Unshielded Serija CD73
Reitingai - Q @ Freq -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Nonstandard
Darbinė temperatūra -30°C ~ 100°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga - branduolys Ferrite
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 1kHz
Induktyvumas 120µH Aukštis - sėdi (maks.) 0.157" (4.00mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas - Išsamus aprašymas 120µH Unshielded Inductor 490mA 536 mOhm Max Nonstandard
DC rezistorius (DCR) 536 mOhm Max Dabartinis įvertinimas 490mA