CD43NP-220MC
Sumida CorporationSumida Corporation
CD43NP-220MC Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CD43NP-220MC
Gamintojas / Gamintojas: Sumida Corporation
Prekės aprašymas FIXED IND 22UH 680MA 378 MOHM
Duomenų lapai: CD43NP-220MC.pdf
  • Pranešimas
CD43NP-220MC specifikacijos
Dalies numeris CD43NP-220MC Gamintojas Sumida Corporation
apibūdinimas FIXED IND 22UH 680MA 378 MOHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 90123 pcs Duomenų lapas CD43NP-220MC.pdf
Įveskite - Tolerancija ±20%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.177" L x 0.157" W (4.50mm x 4.00mm)
Ekranavimas Unshielded Serija CD43
Reitingai - Q @ Freq -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Nonstandard
Kiti vardai 308-1856-2 Darbinė temperatūra -40°C ~ 100°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - branduolys Ferrite "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Induktyvumo dažnumas - bandymas 2.52MHz Induktyvumas 22µH
Aukštis - sėdi (maks.) 0.138" (3.50mm) Dažnis - savarankiškas rezonansas -
Išsamus aprašymas 22µH Unshielded Inductor 680mA 378 mOhm Max Nonstandard DC rezistorius (DCR) 378 mOhm Max
Dabartinis įvertinimas 680mA Dabartinis - sodrumas -