CD43NP-150MC
Sumida CorporationSumida Corporation
CD43NP-150MC Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CD43NP-150MC
Gamintojas / Gamintojas: Sumida Corporation
Prekės aprašymas FIXED IND 15UH 850MA 235 MOHM
Duomenų lapai: CD43NP-150MC.pdf
  • Pranešimas
CD43NP-150MC specifikacijos
Dalies numeris CD43NP-150MC Gamintojas Sumida Corporation
apibūdinimas FIXED IND 15UH 850MA 235 MOHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 100067 pcs Duomenų lapas CD43NP-150MC.pdf
Įveskite - Tolerancija ±20%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.177" L x 0.157" W (4.50mm x 4.00mm)
Ekranavimas Unshielded Serija CD43
Reitingai - Q @ Freq -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Nonstandard
Darbinė temperatūra -40°C ~ 100°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga - branduolys Ferrite
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 2.52MHz
Induktyvumas 15µH Aukštis - sėdi (maks.) 0.138" (3.50mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas - Išsamus aprašymas 15µH Unshielded Inductor 850mA 235 mOhm Max Nonstandard
DC rezistorius (DCR) 235 mOhm Max Dabartinis įvertinimas 850mA