252012CDMCDS-100MC
Sumida CorporationSumida Corporation
252012CDMCDS-100MC Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 252012CDMCDS-100MC
Gamintojas / Gamintojas: Sumida Corporation
Prekės aprašymas FIXED IND 10UH 900MA 390 MOHM
Duomenų lapai: 252012CDMCDS-100MC.pdf
  • Pranešimas
252012CDMCDS-100MC specifikacijos
Dalies numeris 252012CDMCDS-100MC Gamintojas Sumida Corporation
apibūdinimas FIXED IND 10UH 900MA 390 MOHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5844 pcs Duomenų lapas 252012CDMCDS-100MC.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±20%
Tiekėjo prietaisų paketas 1008 (2520 Metric) Dydis / Matmenys 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Ekranavimas Shielded Serija 252012CDMC/DS
Reitingai - Q @ Freq -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 1008 (2520 Metric)
Kiti vardai 308-2349-2 Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - branduolys - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Induktyvumo dažnumas - bandymas 1MHz Induktyvumas 10µH
Aukštis - sėdi (maks.) 0.047" (1.20mm) Dažnis - savarankiškas rezonansas -
Išsamus aprašymas 10µH Shielded Wirewound Inductor 900mA 390 mOhm 1008 (2520 Metric) DC rezistorius (DCR) 390 mOhm
Dabartinis įvertinimas 900mA Dabartinis - sodrumas 1A