252012CDMCCDS-2R2MC
Sumida CorporationSumida Corporation
Sumida Corporation
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 252012CDMCCDS-2R2MC
Gamintojas / Gamintojas: Sumida Corporation
Prekės aprašymas FIXED IND 2.2UH 2A 113MOHM SMD
Duomenų lapai: 252012CDMCCDS-2R2MC.pdf
  • Pranešimas
252012CDMCCDS-2R2MC specifikacijos
Dalies numeris 252012CDMCCDS-2R2MC Gamintojas Sumida Corporation
apibūdinimas FIXED IND 2.2UH 2A 113MOHM SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 434666 pcs Duomenų lapas 252012CDMCCDS-2R2MC.pdf
Įveskite Molded Tolerancija ±20%
Tiekėjo prietaisų paketas 1008 Dydis / Matmenys 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Ekranavimas Shielded Serija 252012CDMCC/DS
Reitingai - Q @ Freq -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 1008 (2520 Metric)
Kiti vardai 308-2591-2 Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - branduolys Metal Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
Induktyvumo dažnumas - bandymas 1MHz Induktyvumas 2.2µH
Aukštis - sėdi (maks.) 0.047" (1.20mm) Dažnis - savarankiškas rezonansas -
funkcijos - Išsamus aprašymas 2.2µH Shielded Molded Inductor 2A 113 mOhm Max 1008 (2520 Metric)
DC rezistorius (DCR) 113 mOhm Max Dabartinis įvertinimas 2A
Dabartinis - sodrumas 2.8A