STPS30170DJF-TR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STPS30170DJF-TR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: STPS30170DJF-TR
Gamintojas / Gamintojas: STMicroelectronics
Prekės aprašymas DIODE SCHOTTKY 170V 30A POWRFLAT
Duomenų lapai: STPS30170DJF-TR.pdf
  • Pranešimas
STPS30170DJF-TR specifikacijos
Dalies numeris STPS30170DJF-TR Gamintojas STMicroelectronics
apibūdinimas DIODE SCHOTTKY 170V 30A POWRFLAT "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 62741 pcs Duomenų lapas STPS30170DJF-TR.pdf
Įtampa - maks. Atbulinis (maks.) Schottky Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 30A
Įtampa - suskirstymas PowerFlat™ (6x5) Serija -
RoHS statusas Tape & Reel (TR) Grįžtamojo atkūrimo laikas (trr) Fast Recovery = 200mA (Io)
Atsparumas @ Jei, F - Polarizacija 8-PowerVDFN
Kiti vardai 497-10344-2
STPS30170DJFTR
Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 9 Weeks
Gamintojo kodas STPS30170DJF-TR Išplėstas aprašymas Diode Schottky 170V 30A Surface Mount PowerFlat™ (6x5)
Diodų konfigūracija 15µA @ 170V apibūdinimas DIODE SCHOTTKY 170V 30A POWRFLAT
Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 950mV @ 30A Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) (už diodą) 170V
Talpa @ Vr, F 150°C (Max)