STPS30170CG
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STPS30170CG Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: STPS30170CG
Gamintojas / Gamintojas: STMicroelectronics
Prekės aprašymas DIODE ARRAY SCHOTTKY 170V D2PAK
Duomenų lapai: STPS30170CG.pdf
  • Pranešimas
STPS30170CG specifikacijos
Dalies numeris STPS30170CG Gamintojas STMicroelectronics
apibūdinimas DIODE ARRAY SCHOTTKY 170V D2PAK "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 57329 pcs Duomenų lapas STPS30170CG.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 920mV @ 15A Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 170V
Tiekėjo prietaisų paketas D2PAK Greitis Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Veikimo temperatūra - jungtis 175°C (Max)
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Diodo tipas Schottky
Diodų konfigūracija 1 Pair Common Cathode Išsamus aprašymas Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 170V 15A Surface Mount TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 20µA @ 170V Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) (už diodą) 15A