STPS30170CW
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STPS30170CW Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: STPS30170CW
Gamintojas / Gamintojas: STMicroelectronics
Prekės aprašymas DIODE ARRAY SCHOTTKY 170V TO247
Duomenų lapai: STPS30170CW.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
30 pcs
120 pcs
510 pcs
  • Pranešimas
STPS30170CW specifikacijos
Dalies numeris STPS30170CW Gamintojas STMicroelectronics
apibūdinimas DIODE ARRAY SCHOTTKY 170V TO247 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 47422 pcs Duomenų lapas STPS30170CW.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 920mV @ 15A Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 170V
Tiekėjo prietaisų paketas TO-247-3 Greitis Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė TO-247-3 Kiti vardai 497-4826-5
Veikimo temperatūra - jungtis 175°C (Max) Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 25 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Diodo tipas Schottky
Diodų konfigūracija 1 Pair Common Cathode Išsamus aprašymas Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 170V 15A Through Hole TO-247-3
Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 20µA @ 170V Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) (už diodą) 15A