LI12-1A85
Standex-Meder ElectronicsStandex-Meder Electronics
LI12-1A85 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LI12-1A85
Gamintojas / Gamintojas: Standex-Meder Electronics
Prekės aprašymas RELAY REED SPST 1A 12V
Duomenų lapai: 1.LI12-1A85.pdf2.LI12-1A85.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
LI12-1A85 specifikacijos
Dalies numeris LI12-1A85 Gamintojas Standex-Meder Electronics
apibūdinimas RELAY REED SPST 1A 12V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 13418 pcs Duomenų lapas 1.LI12-1A85.pdf2.LI12-1A85.pdf
Įjungti įtampą (maks.) 8.4 VDC Išjunkite įtampą (min.) 1.8 VDC
Nutraukimo stilius PC Pin Perjungimo įtampa 1000VAC, 1000VDC - Max
Serija LI Atsisveikinimo laikas 0.1ms
Pakuotė Tube Kiti vardai 1612185000
LI12-1A85-ND
LI121A85
Q1813675
Darbinė temperatūra -20°C ~ 70°C Dirbti laiką 1ms
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
funkcijos - Kontaktinis reitingas (dabartinis) 1A
Kontaktinė medžiaga - Kontaktinė forma SPST-NO (1 Form A)
Ritės įtampa 12VDC Ritinio tipas Non Latching
Varžtų atsparumas 680 Ohms Ritės galia 210 mW
Ritinio srovė 17.5mA