LI12-1A79
Standex-Meder ElectronicsStandex-Meder Electronics
LI12-1A79 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LI12-1A79
Gamintojas / Gamintojas: Standex-Meder Electronics
Prekės aprašymas RELAY REED SPST 1A 12V
Duomenų lapai: LI12-1A79.pdf
  • Pranešimas
LI12-1A79 specifikacijos
Dalies numeris LI12-1A79 Gamintojas Standex-Meder Electronics
apibūdinimas RELAY REED SPST 1A 12V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4881 pcs Duomenų lapas LI12-1A79.pdf
Įjungti įtampą (maks.) 8.4 VDC Išjunkite įtampą (min.) 1.8 VDC
Nutraukimo stilius PC Pin Perjungimo įtampa 1000VDC - Max
Serija LI Atsisveikinimo laikas 0.4ms
Pakuotė Tube Kiti vardai 1612179000
LI121A79
Darbinė temperatūra -20°C ~ 70°C Dirbti laiką 0.8ms
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant funkcijos Sealed - Fully
Kontaktinis reitingas (dabartinis) 1A Kontaktinė medžiaga -
Kontaktinė forma SPST-NO (1 Form A) Ritės įtampa 12VDC
Ritinio tipas Non Latching Varžtų atsparumas 680 Ohms
Ritės galia 211 mW Ritinio srovė 17.5mA