ZV95K2220T501N
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
ZV95K2220T501N Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ZV95K2220T501N
Gamintojas / Gamintojas: Stackpole Electronics, Inc.
Prekės aprašymas MOV 95VAC 500A 2220 SMD
Duomenų lapai: ZV95K2220T501N.pdf
  • Pranešimas
ZV95K2220T501N specifikacijos
Dalies numeris ZV95K2220T501N Gamintojas Stackpole Electronics, Inc.
apibūdinimas MOV 95VAC 500A 2220 SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 133798 pcs Duomenų lapas ZV95K2220T501N.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 150V Varistorio įtampa (min) 135V
Varistorio įtampa (maks.) 165V Serija Automotive, AEC-Q200
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 2220 (5750 Metric)
Kiti vardai ZV95K2220T501NTR Grandinių skaičius 1
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Maksimalus DC įtampa 125V Didžiausias kintamosios srovės įtampa 95V
funkcijos - Energija 7.4J
Išsamus aprašymas 150V Varistor 1 Circuit Surface Mount 2220 (5750 Metric)