ZV95K1812T301N
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
ZV95K1812T301N Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ZV95K1812T301N
Gamintojas / Gamintojas: Stackpole Electronics, Inc.
Prekės aprašymas MOV 95VAC 300A 1812 SMD
Duomenų lapai: ZV95K1812T301N.pdf
  • Pranešimas
ZV95K1812T301N specifikacijos
Dalies numeris ZV95K1812T301N Gamintojas Stackpole Electronics, Inc.
apibūdinimas MOV 95VAC 300A 1812 SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 251239 pcs Duomenų lapas ZV95K1812T301N.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 150V Varistorio įtampa (min) 135V
Varistorio įtampa (maks.) 165V Serija Automotive, AEC-Q200
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 1812 (4532 Metric)
Kiti vardai ZV95K1812T301NTR Grandinių skaičius 1
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Maksimalus DC įtampa 125V Didžiausias kintamosios srovės įtampa 95V
funkcijos - Energija 5.2J
Išsamus aprašymas 150V 300A Varistor 1 Circuit Surface Mount 1812 (4532 Metric) Dabartinis - "Surge" 300A