ZV25K1812T801N
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
ZV25K1812T801N Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ZV25K1812T801N
Gamintojas / Gamintojas: Stackpole Electronics, Inc.
Prekės aprašymas MOV 25VAC 800A 1812 SMD
Duomenų lapai: ZV25K1812T801N.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
ZV25K1812T801N specifikacijos
Dalies numeris ZV25K1812T801N Gamintojas Stackpole Electronics, Inc.
apibūdinimas MOV 25VAC 800A 1812 SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 133906 pcs Duomenų lapas ZV25K1812T801N.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 39V Varistorio įtampa (min) 35.1V
Varistorio įtampa (maks.) 42.9V Serija Automotive, AEC-Q200
Pakuotė Cut Tape (CT) Paketas / dėžutė 1812 (4532 Metric)
Kiti vardai ZV25K1812T801NCT Grandinių skaičius 1
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Maksimalus DC įtampa 31V Didžiausias kintamosios srovės įtampa 25V
funkcijos - Energija 3.9J
Išsamus aprašymas 39V 800A Varistor 1 Circuit Surface Mount 1812 (4532 Metric) Dabartinis - "Surge" 800A
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
ZV25K1210T401N
ZV25K1210T401N
Gamintojai: Stackpole Electronics, Inc.
apibūdinimas: VARISTOR 39V 400A 1210
Sandelyje: 378083 pcs
parsisiųsti: ZV25K1210T401N.pdf
RFQ
ZV2-Q-2S
ZV2-Q-2S
Gamintojai: Omron Automation & Safety
apibūdinimas: SWITCH SNAP ACTION SPDT 15A 125V